Nový web iBydlení – vše o inteligentním bydlení!

Nový web iBydlení vznikl za účelem rozšíření všeobecného povědomí o tom, co moderní bydlení nabízí. Najdete tu všechny potřebné informace o chytré domácnosti přehledně na jednom místě. Spuštění webu podpořila společnost Schneider Electric, specialista v oblasti automatického řízení budov a energetického managementu.

Naší hlavní myšlenkou, kvůli které jsme nový web spustili, bylo co nejvíce Vám přiblížit možnosti a výhody chytrého řešení domácnosti. V dnešním světě chytrých technologií totiž není jednoduché poznat, co opravdu je chytré a co Vám může nějak usnadnit život, a co se tak jen tváří, aby to přilákalo Vaši pozornost. Na webu proto najdete konkrétní příklady z praxe, abyste si fungování systému dokázali představit a pochopili, co by měl chytrý dům či byt umět.

Zdůraznit chceme také výhody inteligentního řešení založeného na mezinárodním standardu KNX. Protože hlavně díky vzájemnému propojení všech zařízení v jeden funkční celek, což je podstatou KNX řešení, můžete využít veškerý potenciál automatického řízení Vašeho domova. KNX je taky zárukou jednotného způsobu ovládání, kterému snadno porozumí i technicky málo zdatný uživatel. Systém je prověřený více než 20 lety praxe a instalací ve stovkách tisíc domácnostech.

Na stránkách dále najdete informace o aktuálních trendech, jako jsou vizualizace ovládání na chytrých zařízení, design nástěnných ovladačů a nová zařízení kompatibilní s otevřeným řešením KNX. Součástí webu iBydlení je také blog, kde budeme pravidelně publikovat články o aktuálních novinkách v tomto oboru.

Pokud řešíte aktuální projekt nebo se v dohledné době chystáte řešit nové bydlení, oslovte nás pomocí formulářů nebo nám napište email na info@inteligentni-bydleni.cz. Naši odborníci Vám rádi poradí a navrhnou řešení na míru.

Věříme, že si tento portál rychle oblíbíte a uvedené informace Vám pomohou bydlet chytře.

Váš tým portálu iBydlení